Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak

East News / TRICOLORS

Elżbieta Zapendowska opowiedziała o relacjach Edyty Górniak z mamą

11 Września 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Edyta Górniak to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Już od wielu lat obecna jest w show-biznesie i jak widać, doskonale odnajduje się w medialnym świecie. Jakiś czas temu wokalistka w jednym z wywiadów wyznała, że w dzieciństwie doznała wiele krzywdy od swoich rodziców. Do jej wyznania odniosła się Elżbieta Zapendowska, która przedstawiła sprawę w zupełnie innym świetle.

Edyta Górniak uważana jest za jedną z najwybitniejszych polskich wokalistek. Jej talent zachwala wielu specjalistów z branży. Do takich osób należy m.in. Elżbieta Zapendowska, która w rozmowie z Pomponikiem zdradziła wiele szczegółów z życia prywatnego Edyty. To, co powiedziała, rzuca nowe światło na relacje wokalistki z rodzicami.

Edyta Górniak o swoim dzieciństwie. Przeżyła traumę?

Edyta Górniak nie miała beztroskiego dzieciństwa. Ojciec porzucił jej rodzinę, gdy gwiazda miała zaledwie 5 lat. Jak donoszą media, Edyta doświadczyła przemocy od swojego ojczyma i matki. To właśnie przy okazji ostatniej wizyty w Opolu zdradziła, że modliła się o to, by jej mama nie zbiła jej zbyt mocno.

Emilia Korolczuk

Emilia Korolczuk zaskoczyła fanów metamorfozą. Jak teraz wygląda?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na temat relacji Edyty i jej mamy wypowiedziała się ostatnio trenerka śpiewu Elżbieta Zapendowska, która jest w kontakcie z pani Grażyną Górniak-Jasik. W rozmowie z Pomponikiem przyznała, że widzi tę sprawę nieco inaczej niż Edyta. Podkreśliła, że kontakty Górniak, nawet te zawodowe z wieloma osobami są coraz trudniejsze - głównie ze względu na jej dużą wrażliwość i emocjonalność.

- Edyta ma naprawdę ogromny talent, który wznosi ją do góry i jednocześnie rujnuje jej otoczenie, a w szczególności bliskie osoby, które potrafią jej bez końca wybaczać. Ma w sobie wielką wrażliwość, która sprawia, że nie kontroluje emocji i słów. Rodzice trwają przy niej mimo wszystko, bo ją bardzo kochają, ale w branży jest już niewiele osób, które chcą z nią pracować - mówiła Zapendowska w rozmowie z Pomponikiem.

Zapendowska: Słyszałam po drugiej stronie słuchawki płacz pani Grażyny

Zapendowska przyznała, że obecnie rodzice Edyty żyją bardzo skromnie i oboje są schorowani. Ich relacje z córką praktycznie nie istnieją, ale oni cały czas mają nadzieję, że to się zmieni. Poza tym oni nigdy nie odwrócili się od Edyty.

-Słyszałam po drugiej stronie słuchawki płacz pani Grażyny Jasik, mamy Edyty. Jest teraz ciężko chora, a jej mąż przeszedł niedawno poważną operację. Żyją bardzo skromnie. Oboje potrzebują spokoju i wsparcia od dzieci - przyznała Elżbieta. - Nie raz widziałam, jak jej mama przyjeżdżała z mężem do stolicy i pomagała Edycie urządzać się w wynajmowanych mieszkaniach. Potrafiła autobusem przywieźć córce zapas ulubionych naleśników! Bardzo się o nią martwiła [...].

Zapendowska podkreśliła, że mama Edyty codziennie na nią czeka, a do samej gwiazdy zwróciła się bezpośrednio, sugerując, że jeśli jest osobą wierzącą, powinna czcić swoją matkę i ojca wedle jednego z przykazań bożych.

Myślicie, że wokalistka odniesie się do jej słów?


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Ujawniono przyczynę śmierci Piotra Gesslera. Rodzina podała też szczegóły pogrzebu

  • Jan Kliment nagle pojawił się na scenie "Tańca z gwiazdami". Jest komentarz TVN

  • Gwiazda polskich seriali mieszka w skandalicznych warunkach. Zdjęcia pokazała jego żona

Źródło: Radiozet.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz Kubę Wojewódzkiego?

Pytanie 1 z 5

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >