Swiatgwiazd.pl
Rafał Brzozowski i Edyta Górniak

instagram.com@edytagorniak

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski spędzili razem długi weekend: "myśmy mieli super majówkę"

4 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Okazuje się, że Rafał Brzozowski spędził ostatnią majówkę w towarzystwie Edyty Górniak. Tych dwoje miało wyjątkowo dużo do obgadania, zwłaszcza w kontekście nadchodzącej Eurowizji. Ponieważ częściowo relacjonowali wspólne chwile w soc

  • Edyta Górniak wspiera Rafała Brzozowskiego przed występem na tegorocznej Eurowizji

  • Ostatnią majówkę celebryci spędzili wspólnie w domu wokalistki

  • Za reprezentanta Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji trzyma kciuki również zwyciężczyni Eurowizji Junior

Przed Rafałem Brzozowskim nie lada wyzwanie. Pod koniec maja piosenkarz będzie reprezentował swój kraj piosenką „The Ride” podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Przypomnijmy, że do tej pory najwyższe miejsce w konkursie udało się zająć Edycie Górniak, która w 1994 roku stanęła na 2. miejscu podium, zachwycając odbiorców utworem muzycznym „To nie ja!”. Wokalistka postanowiła podzielić się z nowym reprezentantem swym doświadczeniem, co uczyniła podczas ich majówkowego spotkania.

Majówka Rafała Brzozowskiego i Edyty Górniak

O tym, że tegoroczną majówkę Rafał Brzozowski i Edyta Górniak spędzą razem, użytkownicy Instagrama wiedzieli już pod koniec kwietnia. Wszystko za sprawą wirtualnego spotkania, które odbyło się w poniedziałek 26 kwietnia na łamach mediów społecznościowych.

Edyta Górniak gościła wówczas w programie live na profilu Rafała Brzozowskiego. Celebryci rozmawiali oczywiście o muzyce oraz Eurowizji. Podczas spotkania wokalistka zaprosiła piosenkarza do swojego lokum w Zakopanem, gdzie mieli odbyć muzyczne warsztaty.

Jak wiadomo, Rafał Brzozowski przyjął zaproszenie z entuzjazmem. Po publikacjach piosenkarza i Edyty Górniak na Instagramie możemy przekonać się, że ich majówka należała do wyjątkowo udanych. Eurowizyjni reprezentanci Polski szybko się ze sobą zaprzyjaźnili, o czym może świadczyć między innymi ostatnie nagranie udostępnione na profilu wokalistki.

Materiał pokazuje, jak Rafał Brzozowski i Edyta Górniak spędzają czas na wspólnym śpiewaniu. Pod koniec występu piosenkarz podarował starszej koleżance z branży bukiet róż. Przejęta podarkiem wokalistka nie kryła na widok kwiatów radości. Co więcej, Rafałowi Brzozowskiemu udało się uzyskać dostęp do wyjątkowego dla piosenkarki utworu.

- „BĘDĘ ŚNIŁA” - zarejestrowany w 95’ roku dla Albumu „DOTYK”, którego oryginalny Soundtrack nie jest już dostępny w żadnym archiwum, nagle znalazł się na komputerze Rafała.. Szok. I totalne szczęście! Ze wzruszeniem przyjmuję Twój piękny prezent Rafałku... Tej niespodzianki nie zapomnę chyba nigdy - czytamy w social mediach Edyty Górniak.

Jak widać, ten duet łączą najlepsze relacje. Edyta Górniak nie ukrywa, że będzie kibicowała Rafałowi Brzozowskiemu na Eurowizji, którą telewidzowie będą mogli oglądać w dniach 18, 20 i 22 maja. Oprócz Edyty Górniak tegoroczny reprezentant Polski ma jeszcze jednego sławnego sprzymierzeńca.

Roksana Węgiel kibicuje Rafałowi Brzozowskiemu na Eurowizji

Ostatnio słowa wsparcia skierowała do Rafała Brzozowskiego młoda piosenkarka Roksana Węgiel. Przypomnijmy, że „Roxie” zwyciężyła w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku, kiedy to podbiła serca telewidzów piosenką „Anyone I Want to Be”.

- Bardzo mocno trzymam kciuki za Rafała i mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak, jak sobie zaplanowali - mówiła w jednym z ostatnich wywiadów młoda wokalistka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Małgorzata Foremniak ma nową miłość. Kim jest jej tajemniczy ukochany?

  • "Rolnicy. Podlasie": Gienek usłyszał zarzuty. Wiadomo, co mu grozi

  • Sylwia Bomba osiągnęła wymarzoną wagę. Obecnie zachwyca wyglądem

Źródło: Pudelek, Instagram, Party

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >