Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Na co zmarła Barbara Sienkiewicz? To nieoficjalna informacja
Anna Lipska
Anna Lipska 07.06.2024 16:56

Na co zmarła Barbara Sienkiewicz? To nieoficjalna informacja

Barbara Sienkiewicz
fot. TVN

Barbara Sienkiewicz nie żyje. Jaka jest przyczyna jej śmierci? Sąsiadka ujawniła sporo informacji. Oto szczegóły.

Barbara Sienkiewicz nie żyje

W czwartek 7 czerwca w mediach pojawiła się informacja, że Barbara Sienkiewicz nie żyje. Kobieta odeszła w wieku 69 lat. To ona w wieku 60. lat urodziła bliźnięta i została okrzyknięta najstarszą mama w Polsce. 

O śmierci aktorki, znanej mi.in. z “Na dobre i na złe” czy “M jak Miłość” poinformował “SuperExpress”. 

Napisano, że w nocy z 6 na 7 czerwca po mieszkaniem Sienkiewicz stał ambulans i policja, co wskazuje, że kobieta najprawdopodobniej odeszła w domu.

Chwilę przed godziną 3:00 w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące podejrzenia zgonu kobiety. Zastali na miejscu ratowników, oni potwierdzili zgon 69-letniej kobiety. Na miejscu w mieszkaniu obecny był znajomy tej pani. Zgon nie ma charakteru kryminalnego - powiedziała podkomisarz Ewa Kołdys, oficer prasowa Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II w rozmowie z “SuperExpressem”. 

Sienkiewicz osierociła dwoje dzieci. Jakie były przyczyny jej śmierci?

Kim jest ojciec bliźniąt Sienkiewicz? Dzieci nie usłyszały prawdy Barbara Sienkiewicz z dziećmi żyła w maleńkiej kawalerce. Pokazała skromniutkie wnętrza w telewizji

Przyczyny śmierci Barbary Sienkiewicz

O szczegółach tragicznego zdarzenia opowiedziała sąsiadka aktorki. Wyznała, że Sienkiewicz miał problemy zdrowotne. Nikt jednak nie spodziewał się najgorszego.

Ona chorowała, chyba miała żółtaczkę, coś tam po drodze też wyszło. Niedawno wyszła ze szpitala, niby w stanie dobrym, a tu takie smutne wieści - powiedziała kobieta w rozmowie z tabloidem.
 

Barbara Sienkiewicz osierociła dwoje 9-letnich dzieci, Annę i Piotra.
 

Nasze dzieci razem chodziły do szkoły, lubiły się. Straszna tragedia. Co dalej z jej maluchami? Zawsze im pomagaliśmy, byliśmy bardzo zgrani. Miałam łzy w oczach, gdy wynosili ją na noszach - dodała sąsiadka aktorki.

Na oficjalne wieści nt. przyczyn śmierci Barbary Sienkiewicz przyjedzie nam poczekać. Co z bliźniętami?

Co z dziećmi Barbary Sienkiewicz?

“Super Express” zapytał Sienkiewicz, co stanie się z jej dziećmi, jeśli odejdzie przed ich 18. urodzinami:

Dziewięć lat przede mną do ich pełnoletności. Bardzo różnie w życiu bywa. Jakiś czas temu musiałam pojechać do Łodzi, załatwić jakąś sprawę. Jechałam samochodem trasą szybkiego ruchu. Przed wyjazdem do Łodzi napisałam testament i zostawiłam go w domu. Muszę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Staram się przewidzieć przyszłość. [...] Pani marszałkini Wanda Nowicka zaproponowała, że ona przejmie dzieci. Sama wysunęła tę propozycję

Bliźniaki, Ania i Piotruś, są obecnie w wieku 9 lat. Teraz już wiemy, że Wanda Nowicka, która jest zaledwie o rok młodsza od Barbary Sienkiewicz, przejmie opiekę nad dziećmi aktorki. A tak Ania i Piotruś wyglądają dzisiaj.

Barbara Sienkiewicz z dziećmi, fot. EastNews
Barbara Sienkiewicz z dziećmi, fot. EastNews
Barbara Sienkiewicz z dziećmi, fot. EastNews
Barbara Sienkiewicz z dziećmi, fot. EastNews
fot. screen skene.pl
fot. screen skene.pl
EN_01188086_0017.jpg
Barbara Sienkiewicz z dziećmi, fot. East News