Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski, fot. EastNews
16.09.2023 17:16 Pasmo sukcesów i nagle to… Krzysztof Stanowski milczy, a znajomi ujawniają niepokojące fakty

Krzysztof Stanowski i Kanał Sportowy zakończyli współpracę? W internecie pojawiły się dowody, które zaniepokoiły fanów. Oliwy do ognia dolał kierowca rajdowy.

Maja Staśko, Krzysztof Stranowski, Natalia Janoszek
15.09.2023 13:14 Maja Staśko UDERZA w Krzysztofa Stanowskiego. Trudno uwierzyć, ile pieniędzy wydał, by pogrążyć Natalię Janoszek

Materiał Krzysztofa Stanowskiego o "karierze" Natalii Janoszek nadal wzbudza sporo emocji. Własne śledztwo na temat materiały postanowiła przeprowadzić Maja Staśko. Aktywistka nie gryzła się w język, oceniając dziennikarza. Zdradziła, ile pieniędzy wydał na swoją podróż do Indii.

Krzysztof Stanowski ostro podsumował biało-czerwonych, fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
11.09.2023 12:00 Krzysztof Stanowski ostro podsumował biało-czerwonych. Porównał ich do... Nie uwierzycie

Krzysztof Stanowski nie zawahał się w mocnych słowach podsumować “wyczynów” polskiej reprezentacji podczas poniedziałkowego meczu z Albanią. Dziennikarz porównał naszych piłkarzy do pewnego znanego piosenkarza.

Natalia Janoszek nie odpuszcza
10.09.2023 08:32 Natalia Janoszek nie odpuszcza. Nie dowierzamy, jaki kraj "podbija" tym razem. Stanowski może już kręcić kolejny film…

Natalia Janoszek nie odpuszcza! Aktorka zmagająca się z kryzysem wizerunkowym po publikacji uderzających w nią reportaży, ponownie “zabłysnęła” na czerwonym dywanie. Zareagował sam Krzysztof Stanowski.

Krzysztof Stanowski poniżył Natalię Janoszek
15.08.2023 08:16 Stanowski już bardziej nie mógł poniżyć Janoszek. To, co zrobił w Hiszpanii, jest najmocniejszym ciosem z dotychczasowych

Krzysztof Stanowski poniżył Natalię Janoszek w Hiszpanii. To bardzo mocny cios w stronę “gwiazdy Bollywood”. Czy doczeka się odpowiedzi?

Krzysztof Stanowski odpowiada Edwardowi Miszczakowi
14.08.2023 09:49 Krzysztof Stanowski nie patyczkuje się z Edwardem Miszczakiem. Tak mu odpowiedział na obronę Natalii Janoszek

Śledztwo Krzysztofa Stanowskiego w sprawie kariery Natalii Janoszek w Bollywood odbiło się szerokim echem w mediach. Jakiś czas temu głos w tej sprawie zabrał sam Edward Miszczak, któremu nie podoba się sposób,  w jaki gwiazdor potraktował Janoszek. Teraz dziennikarz postanowił odpowiedzieć mu w kilku gorzkich słowach.

Ile kosztuje książka Natalii Janoszek?, fot. KAPIF
02.08.2023 23:07 Ktoś tu nieźle zaszalał! Tyle teraz kosztuje książka Natalii Janoszek o "karierze" w Bollywood. To wcale nie żart

Ile kosztuje książka Natalii Janoszek po aferze z Krzysztofem Stanowskim? Sprawdziliśmy cenę. Dla wielu to będzie spore zaskoczenie.

Natalia Janoszek i Krzysztof Stanowski, fot. KAPiF; PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
02.08.2023 17:26 Internet płonie przez film Stanowskiego, a Natalia Janoszek... pokazuje TO. Niewiarygodne, co właśnie robi

Natalia Janoszek najwyraźniej za wszelką cenę próbuje udowodnić, że reportaż Krzysztofa Stanowskiego nie zrobił na niej wielkiego wrażenia. W swoich mediach społecznościowych zaprezentowała, czym się obecnie zajmuje.

Żona i dzieci Krzysztofa Stanowskiego, fot. Instagram
01.08.2023 11:39 Krzysztof Stanowski ma przepiękną żonę i słodkich synów. Chętnie pokazuje ich twarze. Tak wyglądają

Jak wygląda żona Krzysztofa Stanowskiego? Kim jest Marta Sosnowska? Kiedy się pobrali? Ile mają dzieci? Z odpowiedzią przychodzą ich profile na Instagramie.

Edyta Bartosiewicz
31.07.2023 18:41 Edyta Bartosiewicz w ogniu krytyki po żądaniach pod adresem Stanowskiego. "Chciałaś zabłysnąć"

Afera związana z „prześwietleniem” domniemanych oszustw Natalii Janoszek właśnie zyskuje kolejne warstwy. W sprawę wmieszała się Edyta Bartosiewicz, ogłaszając, że Krzysztof Stanowski w swoim reportażu wykorzystał jej utwór bez zgody. Dziennikarz już zareagował, a burza w sieci nie ustaje. Internauci nie gryzą się w język.

Materiał TVP Info o Natalii Janoszek, fot. KAPIF
31.07.2023 16:29 TVP zrobiła swój materiał o Janoszek. Wypuścili bombę, która nie pomoże jej w karierze

Natalia Janoszek bohaterką materiału TVP Info. Stacja wyciągnęła bombę na jej temat. Co ujawniono w głównym serwisie informacyjnym?

Krzysztof Stanowski, Edyta Barosiewicz, Natalia Janoszek
31.07.2023 16:23 Krzysztof Stanowski odpowiada Edycie Bartosiewicz! "Wątek absolutnie ósmorzędny"

Nie cichną głosy w sprawie głośnego materiału Krzysztofa Stanowskiego na temat Natalii Janoszek. W sprawę zaangażowała się Edyta Bartosiewicz, której utwór został wykorzystany w trzygodzinnym odcinku dziennikarza. Teraz twórca wydał oświadczenie skierowane do artystki.

Co Janoszek opublikowała po premierze drugiego filmu Stanowskiego?
31.07.2023 11:16 "Pier***ić zasady". Niewiarygodne, co Janoszek zrobiła po premierze filmu Stanowskiego. Teraz to dopiero będzie grzmiało

Co Natalia Janoszek opublikowała po premierze drugiego filmu Krzysztofa Stanowskiego? Komentarze i zdjęcia, jakie udostępniła, nie uciszą afery, która nabiera coraz większego tempa i coraz mocniej uderza w wizerunek aktorki. 

Edyta Bartosiewicz żąda przeprosin od Krzysztofa Stanowskiego, KAPIF/EastNews
31.07.2023 10:35 Bartosiewicz żąda przeprosin od Stanowskiego! Wydała mocne oświadczenie. Poszło o film o kłamstwach Janoszek

Edyta Bartosiewicz żąda przeprosin od Krzysztofa Stanowskiego. Gwiazda jest oburzona tym, co wydarzyło się po premierze filmu o rzekomych przekrętach Natalii Janoszek “NataLIE”.

Krzysztof Stanowski, Natalia Janoszek
31.07.2023 07:57 Co dalej z Krzysztofem Stanowskim? Dwa dni po premierze filmu o Janoszek wydał mocne oświadczenie

Trzygodzinny materiał Krzysztofa Stanowskiego o kulisach kariery Natalii Janoszek wywołał spore poruszenie w internecie. Twórca niedawno wydał oświadczenie, w którym podkreślał powody powstania dzieła i jego wagę.

Edyta Bartosiewicz
30.07.2023 21:19 Edyta Bartosiewicz obejrzała film Stanowskiego o Janoszek. Nie kryje oburzenia. "Zapomniał mnie zapytać"

Sprawa reportażu Krzysztofa Stanowskiego, w którym „prześwietla” on karierę Natalii Janoszek, właśnie zyskała nową, całkiem niespodziewaną warstwę. Bo czy ktoś spodziewał się, że w dyskusji na temat filmu, jaki znalazł się na Kanale Sportowym, głos zabierze Edyta Bartosiewicz? Wokalistka ma pretensje do dziennikarza.

Marcin Prokop chyli czoła przed Krzysztofem Stanowskim, fot. KAPiF; PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
30.07.2023 12:09 Marcin Prokop o materiale Krzysztofa Stanowskiego, padło wiele szczerych słów. "Daliśmy się zrobić w bambuko"

Marcin Prokop ustosunkował się do swojej obecności w reportażu Krzysztofa Stanowskiego na temat Natalii Janoszek. Prezenter “Dzień Dobry TVN” był jednym z dziennikarzy, którzy przeprowadzali wywiad z aktorką, nie podważając jej słów na temat kariery w Indiach.

Natalia Janoszek po reportażu Krzysztofa Stanowskiego, fot. KAPiF; PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
30.07.2023 09:44 Jak Natalia Janoszek radzi sobie po filmie Krzysztofa Stanowskiego? Osoba z jej otoczenia zdobyła się na wyznanie

Natalia Janoszek po raz kolejny stała się “bohaterką” reportażu Krzysztofa Stanowskiego. Materiał ponownie wstrząsnął polskimi mediami. Osoba z otoczenia celebrytki wyjawiła, jak oskarżenia popularnego dziennikarza odbiły się na samopoczuciu i karierze aktorki.

Ewa Minge
29.07.2023 20:18 Ewa Minge grzmi w sprawie Natalii Janoszek. Dramatyczny apel: "Ta dziewczyna może nie przeżyć"

O kilkugodzinnym reportażu Krzysztofa Stanowskiego, w którym ten przedstawia swoje argumenty za zafałszowaniem kariery Natalii Janoszek, mówią już dziś wszyscy. Materiał doczekał się już prawie 1,5 miliona wyświetleń. Tymczasem Ewa Minge ostrzega przed najgorszymi możliwymi konsekwencjami afery. Drży o życie celebrytki.

Natalia Janoszek
29.07.2023 16:18 Natalia Janoszek tak "zareagowała" na demaskujący film Stanowskiego. Te nagrania mówią wszystko

Natalia Janoszek jest dziś na ustach wszystkich. Wszystko za sprawą kilkugodzinnego materiału, jaki właśnie opublikował Krzysztof Stanowski. Dziennikarz w materiale „Bollywodzkie zero” przedstawił wynik swojego śledztwa, dotyczącego międzynarodowej kariery celebrytki. Jak zareagowała ona sama? Poniżej wszystkie szczegóły.

Natalia Janoszek w cieniu krytyki, fot. KAPiF; screeny z Instagrama Natalii Janoszek: instagram.com/nataliajanoszek
29.07.2023 12:35 Natalia Janoszek zdemaskowana przez Stanowskiego? Te zdjęcia mówią same za siebie, uwagę zwraca jedno

Natalia Janoszek po raz kolejny została “bohaterką” reportażu Krzysztofa Stanowskiego. W przekonaniu dziennikarza, celebrytka bardzo wyolbrzymiła swoje osiągnięcia i sukcesy na arenie międzynarodowej. Gospodarz “Dziennikarskiego zera” stara się również udowodnić, że uczestniczka “Tańca z gwiazdami” wykorzystała media społecznościowe do manipulowania swoimi fanami.

Krzysztof Stanowski, Natalia Janoszek, fot. KAPIF
27.06.2023 05:22 Stanowski nie miał litości dla Janoszek? To zobaczcie, co powiedział tym razem. Teraz to dopiero będzie afera

Krzysztof Stanowski wrócił do tematu Natalii Janoszek. Ujawnił kwoty, jakich domagała się od sponsorów jego kanału oraz ostrzegł ją przed tym, co wkrótce się wydarzy. Będzie afera?

  • 1
  • 2