Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ostatni wpis Witolda Paszta porusza do łez. Był pełen nadziei
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 19.02.2022 01:00

Ostatni wpis Witolda Paszta porusza do łez. Był pełen nadziei

Witold Paszt
fot. TRICOLORS/East News

Informacja o śmierci Witolda Paszta obiegła media w całym kraju. Założyciel i wokalista grupy VOX zmarł w wieku 68 lat. Okazuje się jednak, że artysta tuż przed śmiercią był pełen nadziei i radości.

Witold Paszt w ostatnich tygodniach swojego życia był trenerem programu "The Voice Senior". Niestety przez swoją nagłą chorobę nie mógł pojawić się na finałowych nagraniach show. Mimo to pogratulował członkowi swojej drużyny w mediach społecznościowych. "Wszystko przed nami" - napisał.

Ostatni wpis Witolda Paszta

Wiadomość o śmierci Witolda Paszta gruchnęła na Polskę znienacka. O jego odejściu poinformowała rodzina w mediach społecznościowych.

- Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył — czytamy.

Sam wokalista tuż przed śmiercią był pełen nadziei na lepsze jutro. W poście opublikowanym 5 lutego pogratulował Krzysztofowi ze swojej drużyny w "The Voice Senior" i obiecał mu, że nadrobią razem stracony czas.

- Krzysztof, moje wielkie gratulacje! Żałuję, że nie mogłem być z Tobą w Twojej chwili triumfu, ale wszystko przed nami. Nadrobimy! Cieszę się bardzo i trzymam kciuki za dalszy rozwój wypadków — napisał.

Niestety nie udało mu się już spełnić swojej obietnicy. W wieku 68 lat odszedł otoczony przez rodzinę i bliskich.

Życie Witolda Paszta

Śmierci Witolda Paszta nikt się nie spodziewał. Chociaż artysta nie pojawił się w finale programu "The Voice Senior", to zapewniał, że dochodzi do siebie po chorobie. Nagłe odejście Paszta doprowadziło jego bliskich do rozpaczy.

- Nasze serca są złamane — napisali.

Artysta jednak na zawsze pozostanie żywy w sercach fanów. Jako założyciel zespołu VOX zagrał dziesiątki koncertów na całym świecie i był autorem największych przebojów. Na początku lat 2000 zdecydował się na solową karierę. Z czasem można go było zobaczyć w najpopularniejszych telewizyjnych show jak "Taniec z gwiazdami" czy "The Voice Senior". Jego żona Marta zmarła w 2018 roku. Miał z nią dwie córki, Aleksandrę i Natalię.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Katarzyna Dowbor o swojej mamie. "Dzielnie sobie radzi"

  2. Mama Roksany Węgiel przeszła metamorfozę. Kim jest Edyta Węgiel?

  3. Urodziny Antka Królikowskiego. Mama aktora pokazała urocze zdjęcia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Facebook

Tagi: Witold Paszt