Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Allan Krupa

Allan Krupa

Edyta Górniak
24.05.2023 11:46 Edyta Górniak w szoku po egzaminie syna. Allan wsiadł za kółko, gwiazda jest pełna obaw

Edyta Górniak przekazała fantastyczne wieści. Jej syn Allan Krupa zdał egzamin na prawo jazdy i to za pierwszym razem. Choć gwiazda jest szczęśliwa z sukcesu syna, nie kryje, że ma również pewne obawy z tym związane.Syn Edyty Górniak wszedł w dorosłe życie śmiałym krokiem. Od razu postanowił uniezależnić się od sławnej mamy, rozpoczynając karierę piosenkarza, a nawet sprzedając odzież w serwisach aukcyjnych.

Edyta Górniak, Allan Krupa, Doda
20.05.2023 21:38 Allan Krupa komentuje spięcie między Dodą i Edytą Górniak. "Wspieram mamę, jakiego wroga by nie miała"

Allan Krupa zabrał głos w sprawie afery, do której doszło podczas konferencji zbliżającego się wielkimi krokami Polsat SuperHit Festiwalu. Doda nie będzie zadowolona ze słów syna Edyty Górniak.19-latek czyniący coraz śmielsze kroki w show-biznesie, będąc pod patronatem sławnej mamy, nie miał do powiedzenia na temat Dody nic miłego. Znalazł jednak kilka gorzkich słów, których nie zawahał się użyć.

Allan Krupa, Edyta Górniak
15.05.2023 17:11 Allan Krupa wyprzedaje szafę, ustalił zaporowe ceny. Mało kto może sobie na to pozwolić

Allan Krupa odkrył nowy sposób na zarobek. Syn Edyty Górniak, który jakiś czas temu rozpoczął swoją karierę muzyczną - jako raper oraz dj, dziś postanowił spróbować swoich sił w internetowej sprzedaży. Podobnie jak wcześniej Katarzyna Cichopek, młody mężczyzna postanowił przejrzeć swoją garderobę i dokonać selekcji odzieży, z której nie zamierza już korzystać. Można ją teraz nabyć w internecie, choć trzeba mieć przy tym okazały portfel. 

Edyta Górniak Allan Krupa
08.12.2021 01:00 Edyta Górniak boi się o syna. Niewiarygodne, co Allan zamierza

Edyta Górniak wystąpiła niedawno na głośnym koncercie Telewizji Polskiej pod nazwą "Murem za polskim mundurem". Wydarzenie, którego celem było okazanie wsparcia i solidarności dla wojskowych stacjonujących na wschodniej granicy naszego kraju spotkało się z wieloma skrajnymi opiniami ze strony internautów. Zapytano więc jednej z gwiazd show — Edyty Górniak, dlaczego zdecydowała się na udział w koncercie.Edyta Górniak wypowiedziała się na temat swojego występu podczas koncertu TVP "Murem za polskim mundurem". Gwiazda wyznała, że ogromną motywacją dla wspierania funkcjonariuszy polskich służb był jej syn Allan Krupa, który zdecydował się na naukę w szkole wojskowej.

  • 1
  • 2