Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Patryk Peretti

Patryk Peretti

Samochód syna Sylwii Peretti
08.08.2023 15:56 Wstrząsające odkrycie w aucie syna Peretti. Pasażerowie nie mieli szans na przeżycie

Patryk Peretti zginął w wypadku samochodowym. Teraz pojawiły się nowe informacje o tragedii. W aucie dokonano wstrząsającego odkrycia.

Sylwia Peretti
31.07.2023 17:39 Sylwia Peretti dwa lata temu wzięła ślub, teraz przeżywa najtrudniejsze dni. Do ołtarza prowadził ją ukochany syn

Sylwia Peretti przeżywa właśnie bardzo gorzki okres. Gdyby nie śmierć jej syna, obchodziłaby właśnie najpiękniejszą rocznicę w swoim życiu, w której zresztą towarzyszył jej Patryk. Niestety, tragiczny wypadek zaprzepaścił wszelką radość. Poniżej wszystkie szczegóły i zdjęcia z uroczystości, która teraz skażona jest smutkiem. 

Patryk Peretti
29.07.2023 22:35 Symulacja śmiertelnego wypadku z udziałem Patryka Peretti trafiła do sieci. Te kadry przyprawiają o dreszcze

Choć prokuratura informuje na bieżąco o wszystkim, co wiadomo na temat wypadku z udziałem Patryka Peretti, wciąż w sprawie jest wiele pytań. Teraz na część z nich znalazła odpowiedź w nagraniu, jakie właśnie pojawiło się w sieci. Symulacja śmiertelnego wypadku pokazuje też kadry, których wiele osób nie chciałoby oglądać.

Grób Patryka Peretti, fot. Goniec.pl
28.07.2023 17:44 Grób Patryka Peretti tydzień po pogrzebie. Tak wyglądał jeszcze wczoraj, dziś to już inne miejsce

Jak wygląda grób Patryka Peretti tydzień po pogrzebie? W miejscu pochówku syna Sylwi Peretti zaszły zmiany. Dziś to już inne miejsce.

Grób Patryka Perettiego
26.07.2023 13:39 To on zniszczył grób Patryka Peretti. Ujawniono, co teraz dzieje się ze sprawcą i co mu grozi

Sylwia Peretti mogła wierzyć, że pogrzeb jej syna zakończy cale zamieszanie wokół jego śmierci i potem będzie już mogła spokojnie skupić się na przeżywaniu żałoby. Tak się jednak nie stało. Raptem dzień po ostatnim pożegnaniu Patryka jego grób zdewastowano. Sprawca został już zatrzymany.

Jak wygląda grób Patryka Peretti po zdewastowaniu?, fot. Goniec.pl
26.07.2023 12:22 Tak dziś wygląda grób Patryka Peretti. Pierwsze zdjęcia po doniesieniach o zdewastowaniu

Jak wygląd grób Patryka Peretti dobę po zdewastowaniu? Kto go zniszczył? Sprawdziliśmy, co dzieje się w miejscu pochówku syna Sylwii Peretti.

Sylwia Peretti na pogrzebie syna, fot. Świat gwiazd Exclusive
26.07.2023 12:00 Zdewastowano nie tylko grób, ale i serce Sylwii Peretti. "Kochała czasem zbyt mocno i ślepo"

Śmierć syna Sylwii Peretti wciąż budzi sporo emocji w mediach. Najnowszy komentarz, jaki pojawił się w sprawie, nie uciszy krytyków, chociaż jest mocnym apelem skierowanym właśnie do nich.

Patryk Peretti
25.07.2023 18:22 Zdewastowano grób Patryka Peretti. To, co zrobiono Sylwii, jest równie okrutne. W sprawę zaangażowały się służby

21 lipca odbyło się ostatnie pożegnanie Patryka Peretti, syna uczestniczki „Królowych życia”, który zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Od pogrzebu minęło zaledwie kilka dni, a na cmentarzu zdążyło już dojść do okropnego aktu wandalizmu. Menadżer Sylwii Peretti potwierdził, że mogiła, w której spoczął 24-latek, została zdewastowana.

Sylwia Peretti
25.07.2023 09:03 To najmroczniejszy okres w życiu Sylwii Peretti. Trudno uwierzyć, co spotkało ją po śmierci syna

Życie Sylwii Peretti w ciągu ostatniego tygodnia wywróciło się do góry nogami z powodu śmierci jedynego syna. 24-letni Patryk Peretti był kierowcą żółtego renault, biorącego udział w kolizji. Teraz pogrążona w żałobie matka musi mierzyć się z kolejnym ciosem.

Patryk Peretti
24.07.2023 22:19 Patryk Peretti zginął w wypadku. Ekspert od ruchu drogowego zabrał głos w sprawie, jego słowa wiele wyjaśniają

Niedawno prokuratura potwierdziła, że Patryk Peretti prowadził samochód po wypiciu alkoholu. Liczba promili we krwi przeraża: teraz w sprawie wypowiedział się ekspert od ruchu drogowego, który opisał dokładnie, co dzieje się z człowiekiem przy takim stanie nietrzeźwości. Wspomniał też o szacunkowej ilości alkoholu, która mogła „wygenerować” taki wynik.

Patryk Peretti miał dziewczynę, fot. Facebook/Świat gwiazd Exclusive
24.07.2023 16:00 Patryk Peretti był w związku. Dziewczyna pożegnała go poruszającą prośbą

Patryk Peretti miał dziewczynę. W dniu pogrzebu razem z rodziną tragicznie zmarłego 24-latka wystosowała szczególną prośbę do żałobników. 

Syn Sylwii Peretti
23.07.2023 12:13 Biegły sądowy zabrał głos nt. wypadku syna Sylwii Peretti. Wspomniał o jej słowach: "To jest coś porażającego"

Szczegóły tragicznego wypadku syna Sylwii Peretti w Krakowie nadal szokują. W sprawie przebiegu zdarzenia wypowiedział się biegły sądowy w zakresie wypadków komunikacyjnych. Nie ma żadnych wątpliwości co do przyczyn dramatu.

Pogrzeb Patryka Perettiego
22.07.2023 07:55 Sylwia Peretti na pogrzebie syna ściskała w ręce pewną rzecz. To nie był przypadek, musi mieć wyjątkowe znaczenie

Podczas piątkowego pogrzebu Patryka Perettiego oczy tłumu skupione były na Sylwii Peretti. Rozbita matka nie odstępowała urny syna na krok. W jej dłoni dało się dostrzec mały przedmiot, który już zawsze będzie przypominał jej o mężczyźnie.

Pogrzeb Patryka Perettiego
21.07.2023 18:41 Grób syna Sylwii Peretti został zasłonięty. To, co zobaczyliśmy po pogrzebie, odebrało nam mowę

W pogrzebie 24-letniego Patryka Perettiego uczestniczyła nie tylko rodzina i znajomi, ale także tłum mieszkańców Krakowa, którzy ostatnimi dniami wraz z bliskimi mężczyzny przeżywali ogromną tragedię. Po wzruszającym nabożeństwie i złożeniu urny z prochami do grobu doszło do niecodziennych scen. Serce się łamie na ich widok.

SMS Sylwii Bomby do Sylwii Peretti po śmierci syna, fot. KAPIF
21.07.2023 14:47 Oto co Bomba napisała w SMS-ie do Peretti po tragicznej śmierci Patryka. Padły słowa o traumatycznym przeżyciu

Co Sylwia Bomba napisała w SMS-ie do Sylwii Peretti po tragicznej śmierci jej syna? Gwiazda zdradziła, jaką wiadomość wysłała koleżance z TTV. Nie zabrakło poruszających słów. 

Pogrzeb Patryka Perettiego
21.07.2023 14:09 Prokuratura potwierdziła przykre doniesienia. Syn Sylwii Peretti prowadził samochód pod wpływem alkoholu

Krakowska prokuratura zabrała głos w sprawie ostatnich doniesień względem nietrzeźwości Patryka Perettiego podczas tragicznego wypadku. Mężczyzna faktycznie miał we krwi promile. Nie był jedyny, a chwilę przed nim kto inny prowadził auto.

Przemowa przyjaciela na pogrzebie Patryka Peretti, fot. Świat gwiazd Exclusive
21.07.2023 14:00 Przyjaciel w dniu pogrzebu syna Sylwii Peretti wspomina feralną noc. Zdobył się na bolesne słowa

Przemówienie przyjaciela na pogrzebie Patryka Peretti. Mężczyzna zdobył się na przejmujące słowa. Nawiązał do feralnej nocy. Zdradził też, jaki prywatnie był syn Sylwii z “Królowych życia”. Jego słowa wyciskają łzy. Tylko na Świecie gwiazd nagranie z przejmującego wystąpienia.

Pogrzeb Patryka Peretti
21.07.2023 13:58 Poruszające słowa księdza na pogrzebie syna Sylwii Peretti. "Czas zniszczył Twoje siły, jak rdza stal"

21 lipca miał miejsce pogrzeb syna Sylwii Peretti. Patryk zginął w wypadku samochodowym, mając zaledwie 24 lata. Wraz z trzema kolegami nie przeżył zdarzenia, do którego doszło w nocy z 15 na 16 lipca w Krakowie. Ostatnie pożegnanie mężczyzny było wyjątkowo poruszające, a słowa księdza prowadzącego ceremonię wyciskają łzy. 

Sylwia Peretti na pogrzebie syna, fot. Świat gwiazd Exclusive
21.07.2023 13:30 Sylwia Peretti przed pogrzebem syna przekazała szczególną prośbę. Emocje żałobników wzięły górę

Sylwia Peretti przed pogrzebem syna miała szczególną prośbę do żałobników. Emocje uczestników wydarzenia były jednak silniejsze od woli matki zmarłego Patryka. 

Pogrzeb Patryka Perettiego
21.07.2023 12:55 Tak nad grobem ostatni raz zwrócono się do syna Sylwii Peretti. Po tych słowach polały się łzy

Podczas piątkowego pogrzebu syna Sylwii Peretti nie obyło się bez rozdzierających serce sytuacji. Po nabożeństwie ku pamięci 24-latka rozległo się ostatnie wołanie w jego imieniu. Nie da się przejść obok nich obojętnie.

Patryk Peretti spoczął na krakowskim cmentarzu
21.07.2023 12:22 W tym miejscu spocznie Patryk Peretti, który zginął w tragicznym wypadku. Te kadry wywołują skrajne emocje

Patryk Peretti, syn gwiazdy programu “Królowe życia”, zginął w tragicznym wypadku samochodowym, do którego doszło w nocy z 15 na 16 lipca. W piątek odbyło się ostatnie pożegnanie 24-latka. Młody mężczyzna spoczął na Cmentarzu Grębałowskim w Krakowie.

Pogrzeb Patryka Perettiego
21.07.2023 11:53 Poruszające ostatnie pożegnanie Patryka Perettiego. Podczas ceremonii uwagę zwrócił jeden, symboliczny element

W piątkowe przedpołudnie odbyło się ostatnie pożegnanie Patryka Perettiego, który zmarł w wypadku samochodowym w nocy z 14 na 15 lipca. Tłum żałobników towarzyszył mu podczas ostatniego pożegnania. Kadry z cmentarza ściskają za serce.

Pogrzeb syna Sylwii Peretti, fot. Świat gwiazd Exclusive
21.07.2023 11:23 Pogrzeb Patryka Peretti. Ściskające serce słowa na wieńcach od rodziców. Tak Sylwia Peretti pożegnała syna

Pogrzeb Patryka Perettiego przyciągnął tłumy żałobników. W ostatniej drodze towarzyszyli mu rodzice, którzy uczcili pamięć tragicznie zmarłego syna wieńcami. Co napisali na szarfach pogrzebowych? Nie zabrakło poruszających słów.

Patryk Peretti
21.07.2023 10:58 Wstrząsające sceny na pogrzebie Patryka Perettiego. Na cmentarzu i pod kaplicą pojawili się ochroniarze

W Krakowie odbywa się pogrzeb 24-letniego Patryka Perettiego, który zginął podczas tragicznego wypadku w ubiegłą sobotę. Mężczyzna był kierowcą żółtego renault, które wpadło w betonowy murek i dachowało na schodach. Obraz z ostatniego pożegnania mężczyzny zasmuca.

Kajetan Kajetanowicz
21.07.2023 10:16 Kajetan Kajetanowicz porównał prawo jazdy do posiadania broni. Zabrał głos ws. wypadku syna Sylwii Peretti

Tragiczny wypadek w Krakowie z udziałem syna Sylwii Peretti wywołał poruszenie w internecie. Oprócz kierowcy zginęła także trójka pasażerów. Kajetan Kajetanowicz wypowiedział się w sprawie zdarzenia. Dla niego każdy przejazd jest ogromnym ryzykiem.

Sylwia Peretti
20.07.2023 20:18 Szokujące ustalenia tabloidu. W takim stanie prowadził Patryk P.? "Kierowca miał 2,3 promila"

Jeden z portali właśnie podał porażające informacje. Powołując się na źródła policyjne, opublikował wyniki toksykologii osób, które zginęły w wypadku w Krakowie na moście Dębnickim. Według tych doniesień kierowca, syn Sylwii Peretti, podobno był pod wpływem alkoholu. Poniżej wszystkie szczegóły, należy jednak pamiętać, że nie są to jeszcze potwierdzone oficjalnie informacje.

  • 1
  • 2