Swiatgwiazd.pl
Piotr Molecki/East News

Piotr Molecki/East News

Andrzej i Agata Duda nie szczędzili sobie czułości na oczach dzieci. Zdjęcia trafiły do sieci

9 Lipca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Andrzej Duda i jego żona Agata są małżeństwem z wieloletnim doświadczeniem. Z racji zajmowanych stanowisk w kraju od lat żyją na świeczniku mediów, jednak nieczęsto pozwalają sobie na czułe gesty w miejscach publicznych. Ostatnio nie mogli się jednak powstrzymać. Zdjęcia z wizyty podopiecznych Sióstr Kapucynek Najświętszego Serca Jezusa w Pałacu Prezydenckim obiegły sieć.

  • Andrzej Duda i Agata Duda spotkali się z podopiecznymi Sióstr Kapucynek Najświętszego Serca Jezusa

  • Pierwsza dama pochwaliła się zdjęciami zrobionymi podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim

  • Na jednej z fotografii widać, jak prezydent obejmuje małżonkę. Nie szczędził jej czułości

Andrzej Duda od 2015 roku pełni obowiązki prezydenta Polski. Z uwagi na zajmowane stanowisko kamery śledzą każdy jego ruch. Nie mniejszym zainteresowaniem mediów cieszy się także jego żona, Agata Duda. Pierwsza dama dotrzymuje tempa swojemu mężowi i angażuje się w sprawy kraju.

Hanna Lis

Hanna Lis regularnie dostaje groźby. Nie mogła dłużej milczeć

CZYTAJ DALEJ

Andrzej Duda skradł żonie całusa

Agata Duda aktywnie prowadzi swoje konto w social mediach. Na Instagramie obecnie obserwuje ją blisko 31 tysięcy internautów. To właśnie z nimi pierwsza dama postanowiła podzielić się zdjęciami ze spotkania z podopiecznymi Sióstr Kapucynek Najświętszego Serca Jezusa. Okazuje się, że dzieci i ich opiekunki zawitały w samym Pałacu Prezydenckim.

- Siostry tworzą placówki typu rodzinnego, w których najmłodsi dorastają w miłości, poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji, w odpowiednich warunkach do nauki i rozwoju zainteresowań – napisała pod zdjęciami Agata Duda.

Pamiątkowe fotografie trafiły do sieci w czwartek i od razu przyciągnęły wzrok internautów. Choć pierwsza dama wyłączyła możliwość komentowania wpisu, o zdjęciach zaczęto pisać w popularnych serwisach internetowych w Polsce. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się jeden kadr – Andrzej Duda czule obejmuje na nim swoją żonę.

Co więcej, obecność dzieci i ich opiekunek najwyraźniej zupełnie nie przeszkadzała prezydentowi w tym, by ukradkiem skraść ukochanej pocałunek. Choć zazwyczaj nie pozwala sobie publicznie na takie gesty, tym razem nie umiał się powstrzymać.

Agata Duda zachwyca stylizacjami

Pocałunek skradziony Agacie Dudzie to zdecydowanie najbardziej przyciągający wzrok szczegół z niedawnego spotkania pary prezydenckiej i ich wyjątkowych gości. Nie można jednak nie wspomnieć o sukience, którą tego dnia miała na sobie pierwsza dama. Żona Andrzeja Dudy po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją.

Jak widać na pamiątkowych zdjęciach, podczas wizyty Sióstr Kapucynek i ich podopiecznych w Pałacu Prezydenckim Agata Duda miała założoną kolorową sukienkę przepasaną ciemnym paskiem. Do tego postawiła na jasne buty, które charakteryzują się niewielkim obcasem. W takim zestawieniu wyglądała niezwykle lekko, ale i elegancko.

To oczywiście nie pierwszy raz, kiedy wzrok zatrzymuje się na kreacji Agaty Dudy. Przypomnijmy, że kilka dni temu pierwsza dama pojawiła się na uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej śp. Marię i Lecha Kaczyńskich. Założyła wówczas piękną czerwoną suknię z przezroczystymi rękawami.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

  • Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

  • Monika Richardson wspomina małżeństwo i "współuzależnienie"

źródło: Instagram, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >