Swiatgwiazd.pl
Jan Borysewicz

TRICOLORS/East News; Piotr Molecki/East News

Jan Borysewicz rozliczył się z Pawłem Kukizem. "To jest w zasadzie wszystko"

15 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Gitarzysta zespołu Lady Pank, Jan Borysewicz gościł w programie „Onet Rano”. Podczas rozmowy z Beatą Tadlą poruszono wątek Pawła Kukiza i wykreślenia jego osoby z ich wspólnej płyty. Wytłumaczył, dlaczego zdecydował się na ten krok.

Paweł Kukiz naraził się wielu ludziom poprzez nagłą zmianę zdania w trakcie głosowania o ustawę LexTVN. Jan Borysewicz zareagował niemal natychmiastowo, dając staremu koledze do zrozumienia, co o nim myśli.

Jan Borysewicz o Pawle Kukizie

Poza rozmową o nowej płycie Jana Borysewicza, która już wkrótce ujrzy światło dzienne Beata Tadla postanowiła zapytać o wykreślenie przez gitarzystę Pawła Kukiza z ich wspólnej płyty. Dziennikarka przypomniała mu moment, w którym skomentował postawę byłego lidera zespołu Piersi zaraz po głosowaniu ws. Lex TVN. Napisał wówczas, że boi się o Polskę.

Na wstępie odpowiedzi na zadane mu pytanie Borysewicz zaznaczył, że sprawy polityczne zawarte są w ich tekstach, natomiast w sprawie Pawła Kukiza po prostu nie mógł zachować w sobie uczucia, jakie nim zawładnęło.

- Nie mogłem spokojnie usiedzieć. Więc ja w taki sposób zamanifestowałem, wykreślając Pawła [Kukiza – przyp. red.] z naszej wspólnej płyty. I to jest w zasadzie wszystko. Ja nie chcę więcej na ten temat nic mówić - powiedział Jan Borysewicz.

joanna moro sklejka

Joanna Moro udowadnia, że umie śpiewać. Internauci jednak krytykują

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Przypomnijmy, że niedługo po tej sytuacji Paweł Kukiz odniósł się do słów członka zespołu Lady Pank oraz pozostałych kolegów z legendarnej ekipy, mówiąc, że „nie znają się na ustroju”. Jan Borysewicz nie chciał komentować tych słów.

- Ja tego nie potrzebuję, ja chcę sobie spokojnie pracować i wyrażać swoje poglądy w tym, co jest w moich utworach - powiedział artysta.

Współpraca Jana Borysewicza z Pawłem Kukizem

Duet Borysewicz&Kukiz był jednym z najpopularniejszych w Polsce na początku XXI w. Obaj gentlemani połączyli siły w 2002 roku, a już rok później światło dzienne ujrzał owoc ich współpracy, czyli płyta, która okryła się złotem.

Przez wiele lat Polacy bawili się do ich wspólnej muzyki, po czym powrócili do pracy ze swoimi macierzystymi zespołami, czyli Piersi i Lady Pank. Na wspólnej płycie Kukiza i Borysewicza znalazły się takie hity jak: „Bo tutaj jest jak jest”, „Jest taki dzień”, „Jeśli tylko chcesz”, czy „Niby jestem niby nie”.

Zobacz zdjęcie:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >