Swiatgwiazd.pl

TRICOLORS/East News

Maciej Kurzajewski ma siwe włosy? Cichopek pokazała zaskakujące nagranie

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol Osiński

Maciej Kurzajewski kojarzony przede wszystkim z wydarzeniami sportowymi od dłuższego czasu udziela się także w różnych programach poświęconych rozrywce i lifestyle'owi, w tym m.in. w „Pytaniu na śniadanie”. Jego redakcyjna koleżanka, Katarzyna Cichopek uchyliła rąbka tajemnicy na jego temat. Okazuje się, że ma siwe włosy, czego na antenie nie widać.

  • Maciej Kurzajewski prowadzi „Pytanie na śniadanie” z Katarzyną Cichopek

  • Aktorka pokazała na InstaStories zdjęcia, gdzie dziennikarz stoi tyłem

  • Okazuje się, że ma siwe włosy, czego zazwyczaj nie pokazuje przed kamerami

Już za dwa lata Maciej Kurzajewski będzie obchodzić 50. urodziny. Co prawda, kompletnie tego po nim nie widać, jednak wraz z wiekiem jego ciemne włosy zaczęły tracić swój kolor.

Maciej Kurzajewski ma siwe włosy

Prowadzący program „Pytanie na śniadanie”, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski uchodzą za bardzo dobrze dobraną parę, co znajduje swoje odzwierciedlenie m.in. w mediach społecznościowych.

Popularna aktorka dołączyła do obsady programu we wrześniu 2020 roku, co okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dzisiejszego poranka na jej InstaStories oraz profilu głównym opublikowała nagrania i zdjęcie z Maciejem Kurzajewskim.

Zamieszczone wideo odsłoniło prawdopodobnie ukrywaną przez dziennikarza prawdę na jego temat. Razem z dwójką innych ludzi znajdował się na nim tyłem, dzięki czemu można było dostrzec jego siwe włosy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

48-letni dziennikarz bardzo dobrze prezentuje się, jak na swój wiek. Szczupła i wysportowana sylwetka w połączeniu z gustownym ubiorem i nienagannym stylem sprawiają, że w dalszym ciągu wygląda, jak młody chłopak. Rzadko kiedy można było dostrzec jego siwiznę.

Kariera Macieja Kurzajewskiego

W ostatnich latach Maciej Kurzajewski sprawdza się nie tylko jako dziennikarz sportowy, ale też występuje w programach rozrywkowych i prowadzi różne wydarzenia publiczne, związane z show-biznesem.

Niecały miesiąc temu był jednym z prowadzących studio TVP Sport przy okazji UEFA Euro 2020. Fani pamiętają, jego role współprowadzącego show „Gwiazdy tańczą na lodzie” czy „Czar par”, a także prowadzącego „Kocham Cię, Polsko!”.

W dziennikarstwie pracuje od czasów studiów. W 1993 roku zwyciężył konkurs na dziennikarzy i prezenterów w jednej z redakcji sportowych. Ma za sobą kilka lat pracy w TVN, jednak najlepiej kojarzony jest z Telewizją Polską.

Zobacz zdjęcia:

kurzajewski
instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki

Dorota Wellman odpowiedziała na pomówienia w "Wiadomościach": "podane przez TVP informacje są nieprawdziwe"
Czytaj więcej >

Plotki

Syn Krzysztofa Krawczyka otrzymuje zatrważająco niską rentę. Ledwo starcza na życie
Czytaj więcej >

Plotki

Uczestniczka "Milionerów" poległa na jednym pytaniu. Związane było z polskim poetą
Czytaj więcej >

Plotki

Agnieszka Kotońska dementuje plotki na temat operacji plastycznych. Gwiazda otwarcie oznajmiła, jaka jest prawda
Czytaj więcej >

Plotki

Anna Lewandowska zdradziła fragment utworu, który wraz z mężem uwielbia. Czy wszystkim się spodoba?
Czytaj więcej >

Plotki

Ostatnie odcinki "Nasz nowy dom". Widzowie czekają na nowy program, który ma go zastąpić na pewien czas
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]