Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pierwsze prace gwiazd. Makijażystka w domu pogrzebowym czy striptizer to dopiero początek
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.03.2023 14:00

Pierwsze prace gwiazd. Makijażystka w domu pogrzebowym czy striptizer to dopiero początek

prace gwiazd
Fot. KAPiF

Wiele sław show-biznesu, które dziś święcą największe triumfy popularności, w przeszłości wykonywało prace, którym daleko jest do branży artystycznej. Niektóre osoby nie wstydzą się przyznawać, czym się trudniły, zanim przyszły ich wielkie sukcesy. Jakie pierwsze prace gwiazd robią dziś największe wrażenie?

Zanim trafili do czołówki gwiazd, wykonywali przeróżne zawody. Niania, pracownica sklepu papierniczego czy myjni samochodowej, ochroniarz, a nawet striptizer. Zgadlibyście, że kiedyś zajmowali się takimi zadaniami?

Pierwsze prace gwiazd: czym zajmowali się kiedyś Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak i Krzysztof Ibisz?

Małgorzata Kożuchowska na studiach podejmowała się prac sezonowych. Zbierała jabłka, co szło jej na tyle sprawnie, by awansować i trafić do działu sortowni. Z kolei Krzysztof Ibisz za młodu nie bał się żadnej profesji. Czyścił toalety, tworzył nadruki na koszulkach i pracował w greckiej restauracji.

Bardzo urozmaicone były też zawody, jakich w przeszłości imał się dzisiejszy król komedii, czyli Tomasz Karolak. Sprzedawał ubrania na stadionie, kopał rowy pod kable i pełnił funkcję ochroniarza na osiedlu.

Majka Jeżowska komentuje strój Staśko na premierze "Pokolenia Ikea". Aktywistka twierdzi, że "książka to seksistowski chłam"

Pierwsze prace gwiazd: Maja Sablewska, Meghan Markle i Channing Tatum

Sablewska dzisiaj prowadzi własny program, „10 lat młodsza w 10 dni”. Mało kto wie jednak, że zanim została znaną stylistką, pracowała jako niania dziecka Natalii Kukulskiej oraz prowadziła jej oficjalny fanklub.

Nawet wielkie gwiazdy Hollywood zaczynały kariery od przedziwnych zawodów. Meghan Markle, zanim została wziętą aktorką, pracowała w sklepie papierniczym w Beverly Hills. Za to Channing Tatum pierwszą gażę zdobył jako striptizer.

Pierwsze prace gwiazd: Whoopi Goldberg, Beyoncé i Ewa Chodakowska

Dziś Whoopi Goldberg zna cały świat. Kultowa aktorka na początku swojej kariery zarabiała jako makijażystka i fryzjerka w zakładzie pogrzebowym. Za to Beyoncé, zanim trafiła na sceny koncertowe, zamiatała podłogi w zakładzie fryzjerskim swojej mamy.

Ewa Chodakowska od kilku lat trafia do rankingów najlepiej zarabiających Polek. Jest chyba najbardziej znaną trenerką i promotorką aktywnego stylu życia, a jej liczne marki rozwijają się prężnie. Uwierzycie, że jedną z jej pierwszych prac było mycie szyb samochodów? Zarabiała wtedy dwa złote od pojazdu.

Zobacz zdjęcia:

prace gwiazd
Maja Sablewska, fot. KAPiF
prace gwiazd
Małgorzata Kożuchowska, fot. KAPiF
prace gwiazd
Krzysztof Ibisz, fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama