Swiatgwiazd.pl
księżniczka Eugenia

fot. PAUL ELLIS/AFP/East News

Księżniczka Eugenia spodziewa się drugiego dziecka. Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Zapanowała wielka radość w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wnuczka królowej Elżbiety spodziewa się drugiego dziecka. Pałac Buckingham wydał właśnie oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank po raz kolejny zostaną rodzicami.

Eugenia i Jack do tej pory doczekali się syna Augusta Filipa Hawke'a, który urodził się w lutym 2021 roku. Jeszcze nie wiadomo, jakiej płci jest kolejny potomek pary, ale widać, że cała rodzina nie posiada się ze szczęścia.

Radość w rodzinie królewskiej: księżniczka Eugenia znowu zostanie matką

Księżniczka Eugenia i pan Jack Brooksbank mają przyjemność ogłosić, że spodziewają się swojego drugiego dziecka tego lata. Rodzina jest zachwycona, a August bardzo cieszy się na bycie starszym bratem – czytamy w oficjalnym oświadczeniu Pałacu.

Także w oficjalnych mediach społecznościowych księżniczki oraz jej męża możemy zobaczyć radosny wpis, poświęcony tej informacji. Widzimy na nim przyszłą mamę z jej pierwszym synkiem.

Eugenia jest córką księcia Andrzeja i jego żony Sary Ferguson. Ma jeszcze starszą siostrę, księżniczkę Beatrycze. Swojego męża poznała poprzez wspólnych znajomych, w 2010 roku, w Szwajcarii. Brooksbank jest potomkiem brytyjskiej rodziny baronetów. Para zaręczyła się 22 stycznia 2018 roku, a 12 października odbył się ślub.

Filip Chajzer

Filip Chajzer już rozstał się z narzeczoną? Media: "Zorientował się, że popełnił błąd"

CZYTAJ DALEJ

Księżniczka Eugenia: wykształcenie i działalność

Eugenia zdobyła wszechstronne wykształcenie, najpierw jako uczennica Winkfield Montessori, Coworth Park School i St George’s School w Windsorze, później jako studentka Marlborough College. Po roku przerwy od nauki podjęła studia na Uniwersytecie Newcastle na kierunkach literatura angielska i historia sztuki.

Jest zaangażowana w działalność publiczną i charytatywną. Reprezentuje rodzinę królewską w oficjalnych wystąpieniach i patronuje wybranym organizacjom jak Royal National Orthopaedic Hospital’s Redevelopment Appeal, Teenage Cancer Trust, Coronet Theatre w Kensington, The European School of Osteopathy, Charity:water, Project 0, Tate Young Patrons, Big Cat Sanctuary i Horatio's Garden.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

fot. Photograph taken by Julian Calder for Governor-General of New Zealand, cropped, CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=66499177/Kadr z miniserialu "Harry i Meghan", prod. Netflix/ Kadr ze świątecznego orędzia króla Karola III, youtube @The Royal Family

Rodzina królewska w 2022 zmieniła się nieodwracalnie, śmierć królowej to nie wszystko. Tymi wydarzeniami żył cały świat

Brytyjska rodzina królewska jest jedną z najpopularniejszych na świecie, a nowinki z ich życia opisywane są przez media na całym świecie. Kończący się rok opiewał w wiele znaczących wydarzeń w ich życiu. Z chęcią przybliżymy kilka, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Zobacz galerię >

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. KAPiF

Życie Gwiazd

"Matki, żony i kochanki": Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

Czytaj więcej >
Leonard Pietraszak z żoną, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Od lat czekał na wybaczenie syna, w trakcie pierwszego małżeństwa poznał drugą żonę. Tak żył Leonard Pietraszak

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Narzeczony Małgorzaty Ohme skomentował doniesienia o rozstaniu. Za nimi trudny czas

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus? Muzyk był o krok od ślubu z inną

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Ohme też rozstała się z narzeczonym? Nieoczekiwane doniesienia

Czytaj więcej >
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Tomaszewska wyznała, co naprawdę dzieje się w Dubaju. "To jest dla mnie przykre"

Czytaj więcej >